fbpx

Görüntülü Görüşme

Görüntülü Görüşme Nedir?

Hastaneye gidemediğiniz durumlarda Türkiye’nin her yerinden “Görüntülü Görüşme” hizmetimiz aracılığıyla Prof. Dr. Mustafa Güden ile iletişime geçebilirsiniz.

Dört adımdan oluşan görüntülü görüşme randevunuzu hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Sağlık problemlerinizi, kronik hastalıklarınızın takibini veya desteğe ihtiyaç duyduğunuz sağlık sorunlarınızı görüntülü görüşme sırasında paylaşarak sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Randevu talebi için

veya

Görüntülü Görüşme Nasıl Yapılır?

Görüntülü görüşme toplam dört adımdan oluşmaktadır. Görüntü görüşme randevu talebi oluşturmak için başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir veya 0545 605 14 14 numaralı telefondan asistanımızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Asistanımız görüşme nedeninizi ve şikayetlerinizi dinleyerek daha önceden yaptırdığınız tetkikleriniz varsa iletmenizi ister. Talep ettiğiniz randevu tarihini ve saatini belirleyerek doktorumuzla paylaşır. Ardından doktorumuzla görüştükten sonra sizi geri arayarak detayları paylaşır ya da ek sorular sorabilir. Bu aşamadan sonra talep ettiğiniz randevu tarihinin ve saatinin onayı için size bilgi vererek randevunuzu oluşturur. Randevu saatinizden 10 dakika önce sizi arayarak görüşme öncesinde cihazınızın kamera, hoparlör ve mikrofon gibi teknik testlerinin yapılmasını sağlar. Görüntülü görüşme için tüm imkanlar sağlandıktan sonra doktorumuzla görüntülü görüşmeye başlayabilirsiniz.

1: Randevu Talebi

Randevu formunu doldurup gönderdiğinizde asistanımız tarafından en kısa sürede aranırsınız. Siz de 0545 605 14 14 numaralı telefondan asistanımızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

2: Randevu Detayları

Asistanımız size ulaştığında görüşme nedeninizi ve şikayetlerinizi dinleyerek daha önceden yaptırdığınız tetkikleriniz varsa iletmenizi ister. Talep ettiğiniz randevu tarihini ve saatini belirleyerek doktorumuzla paylaşır.

3: Randevu Onayı

Asistanımız doktorumuzla görüştükten sonra sizi geri arayarak detayları paylaşır ya da ek sorular sorabilir. Ardından talep ettiğiniz randevu tarihinin ve saatinin onayı için size bilgi vererek randevunuzu oluşturur.

4: Görüntülü Görüşme

Randevu saatinizden 10 dakika önce asistanımız sizi arayarak görüşme öncesinde cihazınızın kamera, hoparlör ve mikrofon gibi teknik testlerinin yapılmasını sağlar. Ardından doktorumuzla görüntülü görüşmeye başlayabilirsiniz.

Fiziksel Muayene

Görüntülü görüşme ya da “2: Randevu Detayları” aşamalarında Prof. Dr. Mustafa Güden hastanın fiziksel muayenesinin zorunlu olduğuna karar verirse, poliklinik muayenesi organize edilir.

Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi Arasındaki Fark

En fazla yaşanan soru işaretlerinden biri de “Kalp Damar Cerrahisi ve Kardiyoloji arasındaki fark nedir?” sorusudur. Kalbinden şikayeti olan hastaların ilk başvuracakları doktorlar kardiyologlardır. Kardiyologlar hasta ile ilgili bazı veriler, hastanın şikayetleri, yaşam kalitesi gibi pek çok değişkene bakarlar. Bu inceleme sonucunda doğru tedavi yönteminin ameliyat olduğu sonucuna varabilirler. Bu durumda hastayı bir cerraha yönlendirirler. Bu noktadan itibaren kalp cerrahı ile iletişim başlar. Prof. Dr. Mustafa Güden, kalp ve damar cerrahisi uzmanı olduğu için bazı durumlarda “3: Randevu Onay” aşamasında hastaları farklı bölümlere yönlendirebilir.

Görüntülü Görüşme Randevu Formu

Randevu formunu doldurup gönderdiğinizde asistanımız tarafından en kısa sürede aranırsınız.
  Güvenlik simgesini seçin: Araba  Hasta Yorumları

  Sıkça Sorulan Sorular

  Görüntülü görüşme ücretli midir?

  Şu an için ücretsizdir ve sınırlı sayıda hizmet verilmektedir.

  Görüntülü görüşme süresi ne kadardır?

  Görüntülü görüşme süresi 20 dakikadır.

  Nasıl bir cihaza sahip olmam gerekiyor?

  WhatsApp uygulamasının yüklü olduğu; mikrofonun ve hoparlörün çalıştığı herhangi bir cihaz üzerinden görüntülü görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Nasıl bir bağlantıya sahip olmam gerekiyor?

  Görüşmenin akıcı geçmesi için yüksek hızlı internet bağlantınız olmalıdır.

  Görüşme saatinde hazır olmazsam ne olur?

  Görüntülü görüşme için randevu saatinizden 10 dakika önce doktorunuz tarafından arandığınızda, size herhangi bir nedenden dolayı (telefonunuzun kapalı veya meşgul olması gibi) ulaşılamadığı veya randevu saatinizde hazır olmadığınız durumlarda randevunuz iptal edilmektedir.

  Teknik bir sorun yaşandığında süreç nasıl işliyor?

  Şarjınızın bitmesi, internetinizin kesilmesi vb. gibi durumlarda görüşmeniz yarıda sonlanırsa, doktorun uygunluk durumuna göre başka bir zaman görüşmenize devam edebilirsiniz.

  Bu hizmeti aldıktan sonra kontrol sürem olacak mı?

  Görüntülü görüşmenin ardından 10 gün kontrol süreniz bulunmaktadır.

  Tetkik sonuçlarımı size nasıl ulaştırabilirim?

  Doktor tetkik sonuçlarınızı görmek isterse, görüntülü görüşme öncesi ya da sonrasında profdr@mustafaguden.com eposta adresine göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

  Reçete yazılıyor mu?

  Görüntülü görüşme kapsamında reçete yazılamamaktadır.

  Görüntülü görüşmelerim kaydediliyor mu?

  Görüntülü görüşmeler Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve Hasta Mahremiyeti Korunması ilkesi gereğince kaydedilmemektedir.

  Görüntülü görüşmemi kaydedebilir miyim?

  Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereğince görüşmelerin kaydedilmesi yasal değildir.

  Hizmet kapsamı dışında kalan durumlar nelerdir?

  Kalp krizi belirtileri (göğüste ağrı, baskı, sıkışma vb.), ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma, kusma ve benzeri durumlarda olayın meydana gelmesini takip eden ilk 24 saat içinde tıbbi müdahale gerektiren acil durumlara ilişkin şikayetler bu hizmet kapsamı dışındadır. Eğer bu tarz belirtileriniz varsa vakit kaybetmeden ilgili acil sağlık hizmeti merkezlerine başvurmanızı öneririz.

  Daha Fazla Bilgi

  Daha fazla bilgi için bizi arayabilir, WhatsApp aracılığıyla mesaj gönderebilir, iletişim formumuzu kullanarak ya da eposta adresimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.