fbpx

Hasta Hikayeleri

Küçük Kesi ile Endoskopik Mitral Kapak Tamiri

Kalbindeki mitral kapak yetmezliği şikayetiyle muayeneye gelen İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Abdullah Sultan, küçük yaradan endoskopik mitral kapak tamiri ameliyatıyla sağlığına kavuştu.

Mitral Kapak Tamiri

Ciddi nefes darlığı şikayetiyle muayeneye gelen Neslihan Hanım, mitral yetersizliği ve kalp yetmezliği tanısıyla tedavi edilerek sağlığına kavuştu.

İnfektif Endokardit (Kalp Kapak Enfeksiyonu)

Şiddetli bel ağrısı şikayetiyle muayeneye gelen Refik Bey, İnfektif Endokardit (Kalp Kapak Enfeksiyonu) tanısıyla tedavi edilerek sağlığına kavuştu.

Hasta Yorumları

Tanbay Süelözgen
17 Şubat 2021

Yıl 2014, göz doktorumun tavsiyesi üzerine gittiğim farklı bir hastanede kardiyoloji servisinde kalp kapakçıklarımdan birinin doğuştan olmadığını öğrendim (yaş 42 ).  Çok teknik terime girmeyeceğim, bir sene sadece bebe aspirini ile geçirdikten sonra bir atak ve ilk stendimizi taktık, sene 2015.

İlerleyen...

Kübra Toper
23 Aralık 2020

Daha önce aort ve mitral kapaktan ameliyat olan annemin 3.kapaktan da (triküspit) ameliyat olması gerektiği, Antalya'da takipli olduğumuz değerli doktorumuz Dr. Öğr. Üyesi İsmail Ateş hocamız tarafından söylendi.

İkinci kez açık kalp ameliyatı olacağından dolayı endişeliydik ve riskli olacağını biliyorduk....

Fehmi Yayla
30 Kasım 2020

30.11.2020 tarihinde hastaneniz kalp damar cerrahisi bölümünde çok değerli Prof. Dr. Mustafa Güden hoca ve ekibi Op. Dr. Amir Aghayev, anestezi Dr. Sevim Tarakçı Kolsuk ve ayrıca Mustafa Güden hocanın asistanı Serdal Akbulut ve 5. katta çalışan tüm hemşire ve yardımcı personele ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Hesna Dönmez
28 Kasım 2020

28.11.2020 tarihinde eşim Hesna Dönmez, kalp kapak ameliyatı olmuştur. 2 kapak değişimi 2 odalı pil takılmıştır. Ameliyat hocamız Mustafa Bey'e ve yardımcıları servis ekipmanları, asistanı Serdal Bey'den her birine tek tek teşekkür ederiz. Sizlerden ve bizlere yardımcı olan personelden Allah razı olsun. Allaha...

Anıl Erturan
13 Ekim 2020

Birçok hastane gezmeme rağmen bir türlü kendimi hiçbir doktora emanet edemedim. En son bir tanıdık aracılığıyla Mustafa hocayla görüşme fırsatı buldum. Önce tabii ki başarılarıyla, daha sonra samimiyeti ve içtenliğiyle beni 10 dakikada ikna etti. Şu an hastanedeyim, küçük kesi ile ASD ameliyatı...

Alper Aker
12 Ekim 2020

01.09.2020 tarihinde endokardit teşhisi ile tavsiye üzerine Mustafa Güden hocamızın yanına geldik. Hastaneye girdiğimiz andan itibaren çok iyi şekilde karşılandık. Mustafa Güden hocamızın asistanı Serdal Bey bizleri her konuda detaylı bir şekilde bilgilendirip yönlendirdi.

Hastaneye yatışımız gerçekleşti ve...

Özlem Yılmaz
10 Eylül 2020

Mustafa Güden ve ekip çalışanlarına tek tek teşekkür ederim. Kat çalışanlarından, hemşirelerden, Mustafa Güden'in asistanı Serdar Bey'e herkes çok özgüvenli ve çalışmalarında harikalar.  Hepsini tanıdığıma çok memnun oldum. Minnettarlığımı sunarım, saygılar.

Ekrem Yüzbaşı
28 Ağustos 2020

12.08.2020 tarihinde hastanenize bypass ameliyatı olmak üzere yatışım yapılmıstı.Allah'a şükürler olsun 22.08.2020 tarihinde çıkış işlemleri yapılması için bekliyorum. Bu zorlu süreçte bizlere her konuda desteklerini veren ilk günden itibaren kalben mutmain olmamıza vesile olan başta Dr. Erkam Olgun hocamıza,...

Behiye Akgün – Ali Rıza Akgün
27 Temmuz 2020

Haziran ayı sonundan itibaren 18 Temmuz tarihine kadar annem ve babamın kalp ameliyatları için tavsiye üzerine Sayın Mustafa Güden’e geldik. Bu süreçte hastanenizde iki hastam için de refakatçı olarak kaldık. Geri bildirimin sizlere fayda sağlayacağını, ayrıca verdiği servis ve performansı ile diğer...

Lütfü Levent Abikoğlu
13 Temmuz 2020

Prof. Dr. Mustafa Güden’e, Doç. Dr. Hacı Murat Güneş’e, yoğun bakım hemşireleri Büşra Hanım'a, Buse Hanım'a, Dilara Hanım'a, Erdem Bey'e, servis hemşiremiz Fatma Toruş’a ve tüm kat çalışanlarına, ayrıca Prof. Dr Mustafa Güden’in asistanı Serdal Bey'e çok teşekkür ederim.

Diğer Web Sitelerindeki Yorumlar