fbpx

Tedavi Yöntemleri

Hızlı Randevu Al

Asistanımızı arayarak veya ücretsiz bilgi / randevu formunu kullanarak her türlü sorunuzu bize iletebilir, muayene randevunuzu hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Hastaneye gidemediğiniz durumlarda Türkiye’nin her yerinden Görüntülü Görüşme hizmetimiz aracılığıyla Prof. Dr. Mustafa Güden ile iletişime geçebilirsiniz.

Randevu talebi için

veya

Geleneksel (Açık) Cerrahi

Göğüs kemiğinin açılması ve kalbin durdurulmasıyla gerçekleştirilen bir cerrahi yöntemdir. Kalp kapaklarının tamiri veya değiştirilmesi ve diğer kalp problemlerinin tedavisi için kullanılır.

Robotik (Kapalı) Cerrahi

Robotik cerrahi kalp ve damar cerrahisi alanında kullanılan, teknolojinin sağlık alanında geldiği son noktayı gösteren etkili ve ileri bir cerrahi yöntemdir.  Cerrah küçük kesiyle (2-4 cm) ameliyat bölgesini robot sayesinde çok daha net ve yakından 3 boyutlu olarak görebilir.

Endoskopik (Kapalı) Cerrahi

Özel cihazlar ile göğüs bölgesine açılan küçük kesiyle (7-10 cm) operasyonun gerçekleştirileceği bölgeye ulaşarak işlem yapılır. Cerrahi alanın görüntülenmesi için endoskopik kamera kullanılır.

Transkateter İşlemler

Geleneksel açık cerrahiye kıyasla daha az kesi olan ve genellikle damarlar ya da vücut yolları kullanılarak gerçekleştirilen medikal müdahaleleri ifade eder.  İşlem sırasında genellikle görüntüleme teknikleri kullanılır ve doktorlar gerçek zamanlı olarak işlemi izleyebilirler.

Hasta Yorumları

Ücretsiz Bilgi / Randevu Formu

Randevu formunu doldurup gönderdiğinizde asistanımız tarafından en kısa sürede aranırsınız.
  Güvenlik simgesini seçin: Araba  Güncel Haberler

  Güncel haberler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekecek Yazılar

  Kardiyak Görüntülemede Hangi Yöntem Ne İçin Kullanılır?

  Geçtiğimiz hafta Kardiyak Görüntüleme Yöntemleri konusunda paylaştığımız yazımız oldukça ilgi gördü. Bu hafta,…