fbpx

Behiye Akgün – Ali Rıza Akgün

Haziran ayı sonundan itibaren 18 Temmuz tarihine kadar annem ve babamın kalp ameliyatları için tavsiye üzerine Sayın Mustafa Güden’e geldik. Bu süreçte hastanenizde iki hastam için de refakatçı olarak kaldık. Geri bildirimin sizlere fayda sağlayacağını, ayrıca verdiği servis ve performansı ile diğer çalışanlarınızdan ayrışan kişilere teşekkürü bir borç bilirim.

Mustafa Bey için yazacaklarımla bu sayfalar dolabilir. İki hastamın da gerçekten zor olduğunu belirteyim. Onlara verdiği güven bu süreçte birçok başvurduğumuz kişiler içerisinde son durağımız olmasına sebep olmuştur. Çok rahat iletişim kurabilmemiz, aklımıza gelen saçma da olsa soruları sormamıza, istediğimiz zaman ulaşılabilir olmasının konforunu yaşadık ve ameliyatlarımız bitse de ona tekrar ulaşabilme güvenini hissediyor olmamız çok önemli.

Bölümünde yarattığı disiplini ve hakimiyeti sonuna kadar hissediyorsunuz. Amir ve Begench hocalara da bu süreçteki destekleri için teşekkür ediyoruz.

Sürecin başında ve yatış süreçlerimiz ve sonrasında da her türlü konuda bizi doğru yönlendiren, özeri ile çalışan Serdal Bey’e de ayrıca teşekkür ederiz.

Bu süreç boyunca İsmail Bey’in özellikle annemin 2. kalışında çok ilgilendiğini söylemesi, dilinden düşürmemesi üzerine belirtmek isterim. Duran Bey’in de babam ile yakından ilgilendiği için profesyonel yaklaşımlarından dolayı tebrik ediyorum.

Süreçte Sevim Hanım’ın da yaklaşımı ve detaylı hazırlıkları bizi çok rahatlatmıştır.

KVC 1. katta toplamda 13 gün kaldım. Bu süreçte kattaki tüm hemşire arkadaşlar bize yardımcı oldular. Fakat bu kısımda gerçekten isimlerini anmadan, teşekkür etmeden geçemeyeceğim kişilerden bahsetmek istiyorum.

Fatma ve Feyza hanımlar işlerinin hakkını bırakın bize daha fazlasını sağladılar. İşlerine ve hastaya o kadar profesyonel ve gerektiği gibi yaklaşıyorlar ki ne zaman bize denk gelseler o geceyi o günü hastalarım daha iyi geçirdi. Planlanmış tedavi protokollerini eksiksiz titizlikle yaparken oluşabilecek olumsuzlukları da çok hızlı okuyup aksiyon aldılar. Babamın sürecinde Büşra Hanım’ın sıcak ve hasta psikolojisine göre yaklaşımı babam gibi zor bir hastayı rahatlatmıştır.

Tekrar altını çizmek gerekirse Fatma Hanım için annemin bana çok iyi geliyorsun söylemini, Feyza Hanım’ın ise gerçekten hastalarımı yürüyüşte ve top çalışmasında motive eden yaklaşımları, takipleri için tekrar ayrıca teşekkür ediyorum.

Kat görevlimiz Sultan Hanım’a da ilgi, alakası ve çalışkanlığı için teşekkür ederiz.

Murat Akgün

Yoruma kapalı.