fbpx

F.T.M.

Mustafa hocayı tercih etme sebebim kardiyoluğumuzun yönlendirmesinden sonra muayeneye geldiğimizdeki konuyu ele alışı, uzun uzun akılda soru bırakmayana kadar net bir şekilde operasyon öncesi ve sonrasını açıklayarak güven vermesinden dolayı oldu.

27 Eylül 2022 tarihinde Mustafa hocam tarafından kalp kapakçığı ameliyatı oldum. Ameliyatımın koltuk altından yapılmasını istiyordum ancak Mustafa hocam ameliyat öncesi olasılıkları anlattı ve ameliyat esnasında gerekli kalınırsa açık ameliyat yapmalarının söz konusu olabileceğinden bahsetti. Ameliyatım açık kalp ameliyatı oldu. Öteki türlü yapılmasının çok riskli olacağı için bu riski almanın mümkün olmadığını söyledi. Kendisine çok güvendim. Ameliyattan sonra ağrı çekmemem için gereken her şeyi yaptılar. Çok kısa zamanda toparlandım.

Bugün de kardiyoloğum tarafından kontrolüm yapıldı, ameliyatın çok başarılı yapılmış olduğunu ve artık eski hayatıma geri dönebileceğimi söyledi. Sayın Prof. Dr. Mustafa Güden hocama, tüm ekibine ve her aradığımızda ulaştığımız ve bize hemen geri dönen ve her konuda yardımcı olan asistanı Serdal Bey’e binlerce teşekkürler.

Yoruma kapalı.