fbpx

Gül Hanım Canbay

Uzman kişilerin tavsiyesiyle Sayın Prof. Dr. Mustafa Güden ile görüşme kararı aldım. Yaptığım ilk görüşmenin ardından Sivas’tan İstanbul’a gelerek tedavi sürecimi başlattım. 3 Mart 2021 tarihinde mitral kapak değişimi operasyonum başarı ile tamamlandı. Şu anda eski durumuma göre başta kalp şikayetim olmak üzere birçok problemim ortadan kalkmıştır.

Bu süreci ve operasyonu mükemmel bir şekilde yöneten Prof. Dr. Mustafa Güden’e teşekkürlerimi bir borç bilirim. Ayrıca kardiyoloji ile alakalı takiplerimi yapan, her görüşmemizde saygısı, ilgisi ve alanındaki uzmanlığıyla bende hayranlık uyandıran Doç. Dr. Hacı Murat Güneş hocamıza çok teşekkür ediyorum. Prof. Dr. Musafa Güden hocamızın ekibindeki Dr. Amir Ağayev, Dr. Sevim Tarakçı Kolsuk hocalarımıza ilgi ve hassasiyetlerinden ötürü çok teşekkür ederim. Güler yüzüyle etrafa ışık saçan hocamızın asistanı Serdal Bey’e en büyük teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca Covid-19 döneminde böyle titiz bir hizmet aldığım için takdir ve teşekkürlerimi iletirim. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Yoruma kapalı.