Mustafa Çakır

Mustafa hocamın kuvvetli iletişimi sayesinde bize verdiği güven. Babacan tavrı ve gerçekten işinin ehli bir hekim oluşu tercih etme sebebimiz olmuştur. Öncelikle Mustafa hocam ile yollarımızı kesiştiren Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun. Mustafa hocam bir profesörden daha fazlası. Ameliyattan önce sorduğumuz her soruya tek tek bıkmadan usanmadan cevap vererek içimizi rahatlattı. Bu sayede ameliyata karar verdik. Çok şükür doğru bir karar vermişiz.

Ameliyat öncesi yapılan tetkikler ile de yakından ilgilenen ve yoğun bakımda ziyaret ederek kontrolleri sağlayan Sevim hocama da çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Amir hocamın sakin tavrı ile gösterdiği ilgi ve ameliyat sonrası kontrolleri için çok teşekkür ediyorum. Ameliyat öncesi, sırası ve sonrasında nazımızı çeken, her daim yardımcı olan Serdal bey’e de çok teşekkür ediyorum. Yoğun bakımda çalışan bütün arkadaşlara ve odada kaldığım sürede yardımcı olan hemşire, hasta bakıcı bütün personele ilgileri için çok teşekkür ediyorum. Tek kelime ile bu ekip mükemmel diyorum.

Yoğun bakım ve hastane yatış sürecim dahil olmak üzere, ameliyattan bu zamana kadar geçen sürede kendimi günden güne daha iyi hissediyorum. Ameliyat sonrası toparlanma sürecim çok şükür iyi ve hızlı geçiyor. Bir sporcu olarak bomba gibi geri dönüyorum diyebilirim.

Yoruma kapalı.