fbpx

O.Y.

Daha önceden aort kapak ameliyatı olduğumdan düzenli olarak kontrollerimi yaptırıyordum. Fakat son 5 aydır nefes darlığı, gözlerimde sararma, karında şişlik gibi birtakım durumlar oluştu. Kardiyoloji doktorum yapılan tetkikler sonucunda aort kapakta problem olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Benim için stresli günler başlamıştı…

Üçüncü defa ameliyat olacağım için ameliyatın zor olacağını biliyordum. Birkaç doktordan fikir aldığımda olumlu görüş yapmamaları bende stresli günlerin başlamasına sebep olmuştu. Bu süreçte en büyük destekçilerim ailem ve çalışma arkadaşlarım oldu. Ameliyattan sonra gözle fark edilir şekilde birçok değişimi gözlemledim. Bunların başında gözlerimdeki sarı lekeler kayboldu, aldığım nefesin tamamını ciğerlerimde hissediyorum. Bu çok güzel bir duygu, kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum.

Mustafa Hocam iyi ve başarılı bir doktor olmanın yanında çok cana yakın, konuyu iyi gözlemleyen bir kişiliğe sahip olduğu için kendisini tanıdığım için şanslıyım. Ayrıca ameliyatımda bulunan ve ameliyat sonrasında ise iyileşmeme destek olan tüm hocalarıma ve diğer tüm ekibi de teşekkürlerimi iletiyorum, iyi ki varsınız.

Yoruma kapalı.