fbpx

Didem Pelin Keseroğlu

Daha önce 4 farklı kardiyoloğa gittim. Hepsi de kapağın birinin değişeceğini, diğerinin onarılabileceğini ama ikisinin de onarılamayacağını söyledi. En son kardeşim beni Prof. Dr. Mustafa Güden’e götüreceğini ve kararı doktordan sonra bana bırakacağını söyledi. Doktorla yaptığımız görüşmeden sonra ben bu doktora ameliyat olacağımı söyledim. Çünkü o güveni ondan aldım.

Ben bu hastaneye 4 farklı hastane doktoruna göründükten sonra geldim ve Prof. Dr. Mustafa Güden beni muayene etti. Kendisi de kendi kardiyologlarına baktırdı ve ameliyatın risklerinden prosedürlerine kadar her şeyi anlayabileceğimiz bir dilde bize anlattı. Odadan çıktıktan sonra bu doktora ameliyat olacağımı söyledim. Ameliyatımı başarılı bir şekilde atlattım. Şükürler olsun aynı zamanda akciğer sorunlarım da var ama doktorlarımın erken fark etmesi sonucunda rahatsızlığımın ilerlemesini önlediler.

Bu ameliyatı gerçekleştirerek rahat nefes almamı sağlayan ve yaşam kalitemi artıran Prof. Dr. Mustafa Güden hocama ve Amir hocama çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda tüm yoğun bakım hemşirelerine ve sağlık personeline; kat hemşirelerine ve kat görevlilerine çok teşekkür ediyorum. En son olarak bizi hiç bir aşamada yalnız bırakmayan ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası her sorunumuzla ilgilenen hocamızın asistanı Serdal Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Yoruma kapalı.