fbpx

Nursen Araç

Mustafa Güden hocamı dokuz yıl önce tanıdım. Ben ve iki kız kardeşim de doğuştan aort kapak problemi ve buna bağlı olarak aort damarı anevrizması vardı. Gitmiş olduğum bütün doktorlar bana acil ameliyat olman lazım demişlerdi ve çok korkutmuşlardı. Mustafa hocam bana; “Bir gün bu ameliyatı olacaksın ama şimdi değil. Şu an seni herkes ameliyat eder, ancak ben zamanı gelince ederim.” diye belirtip beni üçer aylık kontrollerle takibe aldı. Bu sözleri bana çok güven verdi. Dokuz yıl sonra başta Mustafa Güden hocama ve ekibine olan sonsuz güvenimle, iki hafta önce çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Müthiş iyi bir cerrah olduğu kadar mükemmel bir insandır Mustafa Güden hocam.

Şu an sağ salim ailemle birlikteysem, bunu onlara borçluyum. Başta Mustafa Güden hocama, ekibi Amir Ağayev, Sevim Tarakçı Kolsuk ve bu süreçte bize her türlü desteği veren, nazımızı çeken Serdal Akbulut’a ve tüm yoğun bakım ve servis hemşirelerine, hasta bakıcılarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Kalp ameliyatı olacaksanız Mustafa Güden hocam ve ekibine gözünüz kapalı teslim olabilirsiniz. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. İyi ki varsınız!

Yoruma kapalı.