fbpx

Aort Kapak Değişiminin Sırrı: Uygun Kapak Seçimi

0

Aort kapak hastalıklarının cerrahi tedavisi, bizim için son derece önemlidir ve hastalarımızın sağlığını en üst düzeye çıkarmak için bu alandaki en iyi teknik ve uygulamaları kullanıyoruz.

Aort kapak hastalıklarında, kapağın değiştirilmesi cerrahi bir tedavi seçeneğidir. Burada önemli olan, hastaya ömür boyu yeterli olacak büyüklükte uygun bir kapak kullanmaktır.

Ameliyat öncesinde hastanın boyuna ve kilosuna uygun olan kapak numarası belirlenir. Ancak, bazen yerleştirilecek olan aort kökü bölgesi dar olabilir. Bu durumda, farklı tekniklerle aort kökü genişletilerek hastaya uygun ve yeterli olan kapak kullanılır.

Uygun kapak kullanılmaması durumunda darlık devam eder. Bu da ileride hastaların yaşamını olumsuz etkiler. Bu nedenle, aort kapak değişimi ameliyatlarında hastaya uygun ve yeterli olan kapağın takılması son derece önemlidir.

Ekip olarak yıllardır hastalarımıza uygun ve yeterli kapakları takabilmek için aort kök genişletme tekniklerini kullanıyoruz ve hastalarımıza başarıyla uyguluyoruz.

Aort kapak değişimi hakkında detaylı bilgi, ikinci uzman görüşü veya randevu için asistanımıza 0545 605 14 14 numaralı telefondan ulaşabilir ya da iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.